Dzień Rodziny 2013

Tegoroczny piknik odbył się 15 czerwca w ogrodzie szkolnym. Organizatorem i sponsorem, wyjątkowo udanej imprezy, była Rada Rodziców naszej Szkoły oraz Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku i Stowarzyszenie „SPICHLERZ”.

Tuż po godzinie 15 Dyrektor zespołu szkół i Prezes Stowarzyszenia „Spichlerz” w jednej osobie powitał wszystkich licznie zebranych gości oraz Burmistrza Chełmka Pana Andrzeja Saternusa i przedstawiciela Rady Miejskiej Pana Stanisława Kądziora. Oficjalną część spotkania rozpoczęto od nagrodzenia pamiątkowymi dyplomami rodziców wyróżnionych za szczególną pomoc i wspieranie działań szkoły.  Program artystyczny rozpoczęły przedszkolaki. Mogliśmy podziwiać ich w małej formie teatralnej, wysłuchać piosenki oraz obejrzeć przepiękny taniec w ich wykonaniu. W dalszej części wystąpił rewelacyjny Henio Burda z zespołem koleżanek z klasy oraz wokalistki przygotowane przez panią Joannę Krzyżak.

Jak na piknik przystało, było także coś dla ciała. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanym zamku lub wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Największą popularnością cieszył się jednak tor dla quadów i konkurs tańca z wykorzystaniem konsoli XBOX. Niemała kolejka ustawiała się do malowania twarzy- ochotę na zmianę wizerunku mieli nie tylko najmłodsi. Aby wszyscy mieli siłę do zabawy, nie mogło zabraknąć grillowanych potraw, grochówki i przepysznych ciast. Pamiątkowymi medalami nagrodzeni zostali uczniowie szkoły podstawowej, którzy zwyciężyli w potyczce z gimnazjalistami oraz drużyna gimnazjalistów, która rozgromiła połączone siły rodziców i nauczycieli.  Impreza pozytywnie wpłynęła na wzmocnienie więzi pomiędzy uczestnikami i była doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzania wolnego czasu. Rada Rodziców, dyrektor szkoły i cała społeczność szkolna zapraszają na kolejną imprezę za rok. Naszą zabawę sponsorowali oprócz naszego Stowarzyszenia m.in. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek, Transport Spedycja Łoziński Bobrek, Zajazd Magda Bobrek, Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Transmet S.C.  Andrzej Ganobis Paweł Filipek Chełmek, Gminna Spółdzielnia „S.CH.” Chełmek, Monika i Dariusz Cichoccy Bobrek ……

Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy za pomoc finansową i rzeczową oraz wkłąd pracy na rzecz wspólnego przedsięwzięcia. Podkreślić należy, że nasza impreza dzięki nim była całkowicie bezpłatna dla jej uczestników.

Łącznie w naszej imprezie wzięło udział ponad czterysta osób. Ilość uczestników pikniku przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów imprez.

Firmom i osobom prywatnym niewymienionym z nazwy również serdecznie dziękujemy za stałe wspieranie naszych działań na rzecz szkoły i integracji środowiska! Części rodziców i osobom indywidualnym wręczone zostały podziękowania za stałe wspieranie działań naszej placówki.

Partnerzy

  • SZS w Bobrku im. Kard. A. S. Sapiehy
  • Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Bobrku
  • Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Soły
  • Zespół szkół z terenu gminy Chełmek

Kontakt 33 846 17 37

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Spichlerz

ul. Nadwiślańska 9
32-661 Bobrek
woj. małopolskie